Recencja Severin SA 2968

Jakiś czas temu uparłam się na zakup sandwicha, gofrownicy i grilla. Kuchnia niestety nie ma ścian z gumy i pomieszczenie trzech oddzielnych urządzeń byłoby nie lada wyzwaniem. Pomyślałam więc, o sprzęcie wielofunkcyjnym. Sporo osób mi odradzało, bo „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”… Jest w tym sporo prawdy, ale w tym wypadku nie bardzo widziałam inną możliwość. Przeczytałam chyba cały Internet, miliony for, opinii, recenzji i zgłupiałam.

Wiodące marki, po które zamierzałam pierwotnie sięgnąć miały tak słabe opinie, że skrzydła mi opadły. Tragedia! A to powłoki beznadziejne, a to czyszczenie uciążliwe, a to moc za niska/wysoka… W każdym coś na nie. Przyznam, że po dwóch dniach szukania naprawdę straciłam nadzieję. Mam jednak siostrę, która pracuje w jednym ze sklepów ze sprzętem AGD i w końcu zrzuciłam szukanie urządzenia na jej barki 🙂 Co się okazało? Poleca opiekacz wielofunkcyjny marki Severin… Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie, więc znów rzuciłam się w wir Internetowania. I faktycznie! Opinie wyjątkowo dobre, cena bardzo przystępna. Myślę sobie „co Ci szkodzi!”. Kupiłam.

Od 4 miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką tego sprzętu 🙂 Nie oszczędzam go ani trochę. Sandwiche, gofry, grillowane kiełbaski…. Non stop coś w nim robię. To jeden z lepszych zakupów. Płytki czyści się praktycznie samą wodą, nie ma potrzeby szorowania. Urządzenie jest niewielkie i można je postawić, więc zajmuje mało miejsca. Jeśli chodzi o pieczenie/smażenie, również nie mam się do czego przyczepić. Najbardziej bałam się o gofry, ale wychodzą naprawdę dobre. Wiadomo, że nie są takie jak w budkach nad morzem ;P, są jednak świetne 🙂

Z całego serca polecam każdemu 🙂

5
Print Friendly

Dodaj komentarz